Методичні рекомендації до лабораторних робіт з дисципліни «Математичне моделювання технічних систем» для здобувачів освітнього ступеня «магістр» спеціальності 172 Телекомунікації та радіотехніка усіх форм навчанняКількість сторінок: 

21с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

621.37(07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до лабораторних робіт з дисципліни «Математичне моделювання технічних систем» [Електронний ресурс] : для здобувачів освітнього ступеня «магістр» спеціальності 172 Телекомунікації та радіотехніка усіх форм навчання / упоряд. : Т. В. Воробкало, С. В. Заболотній ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2019. – 21 с.

Анотація: 

Методичні вказівки містять інформацію необхідну для виконання лабораторних робіт з дисципліни «Математичне моделювання технічних систем» про особливості сучасних систем цифрового зв'язку, їх моделювання та дослідження роботи в середовищі MatLab/Simulink. Для студентів спеціальності 172 Телекомунікації та радіотехніка

Напрям підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2966
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.