Методичні рекомендації до виконання курсової роботи з дисципліни «Цифрова схемотехніка» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальності 172 Телекомунікації та радіотехніка усіх форм навчанняКількість сторінок: 

41с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

621.38 (07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до виконання курсової роботи з дисципліни «Цифрова схемотехніка» [Електронний ресурс] : для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальності 172 Телекомунікації та радіотехніка усіх форм навчання / упоряд. : А. В. Чепинога, С. С. Мартиненко ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2019. – 41 с.

Анотація: 

Видання містить загальні рекомендації до виконання курсової роботи, основні теоретичні відомості та розрахункові формули, що необхідні для розробки лічильного пристрою, що є одним із типових цифрових вузлів. Приведено приклади розробки складових частин пристрою та подано номенклатуру елементної бази на цифрових мікросхемах та ПЛІС. Також вміщено перелік інформаційних джерел та перелік типових завдань до виконання курсової роботи

Напрям підготовки: 

Дисципліна: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2967
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.