Методичні рекомендації до лабораторних робіт з дисципліни «Основи релейного захисту та автоматики» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка усіх форм навчанняКількість сторінок: 

31с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

621.316 (07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до лабораторних робіт з дисципліни «Основи релейного захисту та автоматики» [Електронний ресурс] : для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка усіх форм навчання / уклад. : О. О. Ситник, К. М. Ключка, І. В. Яценко, С. Ю. Протасов ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2019. – 31 с.

Анотація: 

Видання містить короткі теоретичні відомості, порядок виконання, контрольні питання до лабораторних робіт з дисципліни «Основи релейного захисту та  автоматики» та перелік рекомендованої літератури. Для студентів освітнього ступеня «бакалавр» спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка усіх форм навчання

Напрям підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2974
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.