Методичні рекомендації до лабораторних робіт з дисципліни «Технології створення аудіо та відео контенту» для здобувачів освітнього ступеня «магістр» зі спеціальності 172 Телекомунікації та радіотехніка усіх форм навчанняКількість сторінок: 

30с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

004.4(07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до лабораторних робіт з дисципліни «Технології створення аудіо та відео контенту» [Електронний ресурс] : для здобувачів освітнього ступеня «магістр» зі спеціальності 172 Телекомунікації та радіотехніка усіх форм навчання / упоряд. : Т. В. Воробкало, А. В. Гончаров ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2019. – 30 с.

Анотація: 

Методичні вказівки містять інформацію необхідну для виконання лабораторних робіт з дисципліни «Технології створення аудіо та відео контенту» про особливості запису та обробки аудіо та відео контенту з застосуванням сучасного програмного забезпечення. Для студентів спеціальності 172 «Телекомунікації та радіотехніка»

Напрям підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3052
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.