Методичні рекомендації до самостійної роботи з дисципліни «Бренд-менеджмент» для здобувачів освітнього ступеня «магістр» з спеціальності 075 «Маркетинг» освітньої програми «Маркетинг» денної форми навчанняАвтор: 

Кількість сторінок: 

40с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

658.8 (07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до самостійної роботи з дисципліни «Бренд-менеджмент» для здобувачів освітнього ступеня «магістр» з спеціальності 075 «Маркетинг» освітньої програми «Маркетинг» денної форми навчання [Електронний ресурс] / упоряд. А. О. Боковня ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2017. – 40 с.

Анотація: 

Видання містить методичні рекомендації до самостійного вивчення дисципліни «Бренд-менеджмент»: тематичне планування самостійної роботи, питання до самоконтролю, завдання для самостійного виконання та тести. Для здобувачів освітнього ступеня «магістр» з спеціальностей 075 «Маркетинг» (освітньої програми «Маркетинг») денної форми навчання.

Спеціальність: 

Ступінь підготовки: 

Дисципліна: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3064
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.