Методичні рекомендації до лабораторних робіт з дисципліни «Методи моделювання систем і складних об`єктів» для здобувачів освітньо-наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» усіх форм навчанняАвтор: 

Кількість сторінок: 

94с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

004.94(07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до лабораторних робіт з дисципліни «Методи моделювання систем і складних об`єктів» для здобувачів освітньо-наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» усіх форм навчання [Електронний ресурс] / упоряд. В.В. Палагін ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, РВЦ, 2017. – 94 с.

Анотація: 

Видання містить рекомендації до лабораторних робіт з дисципліни «Методи моделювання систем і складних об`єктів», наведено теоретичні відомості, порядок виконання та вимоги до оформлення лабораторних робіт. Наведено перелік рекомендованої літератури та контрольних питань, які допоможуть студенту в підготовці до захисту робіт.

Спеціальність: 

Напрям підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3078
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.