Методичні рекомендації до виконання курсової роботи з дисципліни «Енергозберігаючі режими та технології» для здобувачів освітнього ступеня магістра спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка усіх форм навчанняКількість сторінок: 

29с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

621.311(07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до виконання курсової роботи з дисципліни «Енергозберігаючі режими та технології» для здобувачів освітнього ступеня магістра спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка усіх форм навчання [Електронний ресурс] / упоряд.: В. Ф. Ткаченко, Г. В. Курбака ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2017. – 29 с.

Анотація: 

В основу авторської навчально-методичної розробки покладено досвід викладання дисципліни у Черкаському державному технологічному університеті. Відмінною особливістю пропонованого видання є лаконічність і спеціальний підбір необхідної інформації

Напрям підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3088
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.