Методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни «Енергетичний аудит» для здобувачів освітнього ступеня магістра спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» усіх форм навчанняКількість сторінок: 

26с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

658.26(07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни «Енергетичний аудит» для здобувачів освітнього ступеня магістра спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» усіх форм навчання [Електронний ресурс] / упоряд.: І. Б. Семко, Г. В. Курбака, М. С. Шелег ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2017. – 26 с.

Анотація: 

Викладено матеріали навчально-методичного характеру, наведено завдання з дисципліни «Енергетичний аудит», подано алгоритм та приклади щодо його виконання, перелік рекомендованої літератури. Для студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» усіх форм навчання

Ступінь підготовки: 

Дисципліна: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3132
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.