Методичні рекомендації до лабораторних робіт з дисципліни «Методологія, методи та засоби проектного менеджменту» для здобувачів освітнього ступеня «магістр» зі спеціальності 073 Менеджмент (освітньої програми «Управління проектами») усіх форм навчанняКількість сторінок: 

109с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

658.012.32.7(07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до лабораторних робіт з дисципліни «Методологія, методи та засоби проектного менеджменту» для здобувачів освітнього ступеня «магістр» зі спеціальності 073 Менеджмент (освітньої програми «Управління проектами») усіх форм навчання [Електронний ресурс] / упоряд.: О. В. Коломицева, Л. С. Васильченко ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2017. – 109 с.

Анотація: 

Видання містить завдання та методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Методологія, методи та засоби проектного менеджменту». Для здобувачів освітнього ступеня «магістр» зі спеціальності 073 «Менеджмент» (освітньої програми «Управління проектами») усіх форм навчання

Спеціальність: 

Ступінь підготовки: 

Тип документу: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3153
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.