Методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни «Методологія наукових досліджень» для здобувачів освітнього ступеня «магістр» спеціальностей «071 Облік і оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» денної форми навчанняАвтор: 

Кількість сторінок: 

22с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

001.891(07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни «Методологія наукових досліджень» для здобувачів освітнього ступеня «магістр» спеціальностей «071 Облік і оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» денної форми навчання [Електронний ресурс] / упоряд. О. В. Кулєшов ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2017. – 22 с.

Анотація: 

Викладено навчальні матеріали, наведено завдання з дисципліни «Методологія наукових досліджень», подано вимоги та завдання щодо їх виконання, перелік рекомендованої літератури. Для студентів спеціальностей 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»; «071 Облік і оподаткування» денної форми навчання

Напрям підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3162
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.