Практикум з дисципліни «Гроші і кредит» для здобувачів освітнього ступеня бакалавра зі спеціальності 051 «Економіка», 075 «Маркетинг» денної форми навчанняАвтор: 

Кількість сторінок: 

49с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

336.7(076)

Бібліографічна картка: 

Практикум з дисципліни «Гроші і кредит» для здобувачів освітнього ступеня бакалавра зі спеціальності 051 «Економіка», 075 «Маркетинг» денної форми навчання» / упоряд. А. В. Савченко ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2017. – 49 с.

Анотація: 

У навчальному виданні висвітлюються питання становлення та розвитку грошової та кредитної системи в країнах з розвиненою економікою; ознайомлення з процесами інтеграції у грошово-кредитній сфері; вивчення сучасного стану грошово-кредитних систем розвинених країн і механізм грошово-кредитного регулювання; дослідження взаємозв’язку грошової, кредитної та валютної систем з економічною кон’юнктурою; розгляд впливу спеціальних фінансово-кредитних інститутів на процес суспільного відтворення. Наведено питання для самостійної роботи студентів, приклади розв’язування типових задач, а також завдання до контрольної роботи. Для здобувачів освітнього ступеня бакалавра зі спеціальностей 051 «Економіка», 075 «Маркетинг» денної форми навчання

Спеціальність: 

Ступінь підготовки: 

Дисципліна: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3164
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.