Методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни «Основи оподаткування» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» усіх форм навчанняАвтор: 

Кількість сторінок: 

44с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

336.22(07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни «Основи оподаткування» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» усіх форм навчання [Електронний ресурс] / упоряд. О. В. Рудь ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2017. – 44 с.

Анотація: 

До складу методичних рекомендацій входять такі матеріали: загальні положення, тематика практичних занять, завдання та питання для самоперевірки; методичні рекомендації до виконання практичних завдань з дисципліни «Основи оподаткування», критерії оцінювання навчальних досягнень студентів; тестовий контроль та рекомендована література. Для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» заочної форми навчання

Кафедра: 

Напрям підготовки: 

Дисципліна: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3206
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.