Посібник з теорії ймовірностей, ймовірнісних процесів та математичної статистики для студентів інженерно-технічних спеціальностей освітньо-кваліфікаційного рівня "бакалавр". Ланцюги Маркова. Ймовірнісні процесиКількість сторінок: 

47с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

519.21(07)

Бібліографічна картка: 

Посібник з теорії ймовірностей, ймовірнісних процесів та математичної статистики [Електронний ресурс] : для студентів інженерно-технічних спеціальностей освітньо-кваліфікаційного рівня "бакалавр". Ланцюги Маркова. Ймовірнісні процеси / уклад. : А. І. Щерба, А. М. Нестеренко, В. О. Щерба ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2015. – 47 с.

Анотація: 

Видання містить основні теоретичні положення і питання для контролю знань за темою "Ланцюги Маркова" та "Ймовірнісні процеси" з курсу "Теорія ймовірностей", а також набори задач для організації самостійної роботи студентів, до яких наведено приклади розв’язування типових задач. Посібник призначений для студентів інженерно-технічних спеціальностей

Спеціальність: 

Напрям підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3211
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.