Методичні рекомендації до практичних та семінарських занять з дисципліни «Управління регіональним розвитком» для здобувачів освітнього ступеня «магістр» зі спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування усіх форм навчанняКількість сторінок: 

52с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

332.14:353](07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до практичних та семінарських занять з дисципліни «Управління регіональним розвитком» для здобувачів освітнього ступеня «магістр» зі спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування усіх форм навчання [Електронний ресурс] / упоряд.: Р. В. Манн, В. Г. Мартінович ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2019. – 52 с.

Анотація: 

Викладено навчальні (навчально-методичного характеру) матеріали, наведено завдання з дисципліни «Управління регіональним розвитком», подано вимоги щодо їх виконання, тематику рефератів та перелік рекомендованої літератури. Для студентів спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» усіх форм навчання.

Напрям підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3236
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.