Методичні рекомендації до практичних робіт з дисципліни «Технології створення web-сторінок» для здобувачів освітнього рівня «бакалавр» спеціальності 186 «Видавництво та поліграфія» усіх форм навчанняАвтор: 

Кількість сторінок: 

44с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

744(07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до практичних робіт з дисципліни «Технології створення web-сторінок» для здобувачів освітнього рівня «бакалавр» спеціальності 186 «Видавництво та поліграфія» усіх форм навчання [Електронний ресурс]/ упоряд. Б.В. Мисник ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2018 – 44 с.

Анотація: 

Видання включає навчальний матеріал та рекомендації до виконання практичних робіт з дисципліни «Технології створення web-сторінок». Кожна практична робота містить теоретичну, приклади, контрольні питання та завдання, які за змістом відповідають програмі дисципліни для вищих навчальних технічних закладів. Рекомендується для здобувачів освітнього рівня «бакалавр» спеціальності 186 «Видавництво та поліграфія» усіх форм навчання

Напрям підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3338
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.