Методичні вказівки до виконання дипломного проекту для студентів спеціальності 7.05130101 “Хімічна технологія неорганічних речовин”Кількість сторінок: 

64с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

Бібліографічна картка: 

Методичні вказівки до виконання дипломного проекту для студентів спеціальності 7.05130101 “Хімічна технологія неорганічних речовин” [Електронний ресурс] / уклад. Н. М. Фоміна, Н. Г. Паранько, Л. В. Коржик, О. В. Водяник, Г. С. Столяренко. – Черкаси: ЧДТУ, 2009. – 64 с.

Анотація: 

У пропонованому виданні розглядаються загальні положення та структура дипломного проекту, подаються завдання на курсову роботу, список рекомендованої літератури, правила оформлення пояснювальної записки, вимоги до оформлення графічних документів дипломного проекту, вимоги до захисту проекту та додатки. В додатках наводяться приклади оформлення як текстової, так і графічної частин дипломного проекту. Для студентів спеціальності “Хімічна технологія неорганічних речовин”.

Факультет: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.newlibrary.org.ua/e-books/337

Авторські права: 

НТБ ЧДТУ
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.