Методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни «Основи релейного захисту та автоматики» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка усіх форм навчанняКількість сторінок: 

23с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

621.316(07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до практичних занять з дисципліни «Основи релейного захисту та автоматики» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка усіх форм навчання [Електронний ресурс] / [упорядн.: О.О. Ситник, К.М. Ключка, С.Ю. Протасов, І.Б. Семко ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси: ЧДТУ, 2020. – 22 с.

Анотація: 

Видання містить матеріали навчально-методичного характеру до практичних занять з дисципліни «Основи релейного захисту та автоматики», подано матеріали щодо виконання розрахункових завдань, перелік рекомендованої літератури. Для здобувачів вищої освіти освітнього ступеня бакалавр спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» усіх форм навчання

Ступінь підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3491
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.