Лабораторний практикум з дисципліни «Контроль структури, елементного та фазового складу матеріалів» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальності 132 Матеріалознавство денної форми навчанняКількість сторінок: 

48с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

620.22-047.64(076)

Бібліографічна картка: 

Лабораторний практикум з дисципліни «Контроль структури, елементного та фазового складу матеріалів» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальності 132 Матеріалознавство денної форми навчання. [Електронний ресурс] / упоряд. : Т.І.Бутенко, С.О.Колінько, Н.В. Олексієнко ; М-во освіти і науки України,Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2020. – 48 с.

Анотація: 

Лабораторний практикум містить теоретичні матеріали та методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни “ Контроль структури, елементного та фазового складу матеріалів ”, які можуть бути використані для самостійної підготовки та вивчення навчальної дисципліни студентами. Для викладачів вищих технічних навчальних закладів

Спеціальність: 

Ступінь підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3509
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.