Наукова робота і управління знаннями : навчальний посібникАвтор: 

Кількість сторінок: 

201с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

ISBN: 

966-721 5-32-6

УДК: 

371.01:165.0(075.8)

Бібліографічна картка: 

Клепко С. Ф. Наукова робота і управління знаннями [Електронний ресурс] : навчальний посібник / С. Ф. Клепко. - Полтава: ПОІППО, 2005. – 201с.

Анотація: 

Завдання посібника – вступ у специфіку здійснення наукової роботи в контексті управління знаннями та формування знаннєвих суспільств. З’ясовується нормативне поле практичної роботи науковця, визначаються бар’єри, що заважають поступу освітніх досліджень, і необхідні перетворення для їх подолання; аналізуються проблеми демаркації наукової і методичної роботи, актуальні напрями наукових досліджень стосовно реформування науки й освіти. Визначені підходи трансформації наукової роботи в освіті України допоможуть цілеспрямованому самонавчанню працівників освіти та підвищенню конкурентноспроможності освітніх і наукових організацій. Посібник може бути гідом у світовому дослідницькому просторі і довідником у проведенні наукової роботи для учителів та методистів, працівників ІППО, викладачів і студентів педагогічних ВНЗ

Спеціальність: 

Ступінь підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3736

Авторські права: 

ПОІППО
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.