Планування та управління проектами. Моделювання засобами MS Excel: практикумКількість сторінок: 

180с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

ISBN: 

978-617-7320-60-8

УДК: 

658.012.2+658.012.32.7+519.8](076)

Бібліографічна картка: 

Кузьмичов, А. І. Планування та управління проектами. Моделювання засобами MS Excel [Електронний ресурс] : практикум / А. І. Кузьмичов . ─ Київ : Ліра-К, 2020 . ─ 180 с. ─ режим доступу: http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3775

Анотація: 

Одна з основних цілей бізнес-аналітики - завершити проект вчасно й зменшити витрати. Практикум представляє інформаційну технологію електронно-табличної реалізації оптимізаційних та імітаційних моделей мережевого планування та управління проектами. Матеріал, отриманий розв’язанням наведених прикладів, дає змогу керівникові проекту вчасно приймати обгрунтовані рішення для врахування змін в умовах, за якими виконується проект. Розрахований на реалізацію проектів у середовищі МS Ехсеl та інших табличних процесорів у проектно-орієнтованій організаційній діяльності: у навчальному процесі та дослідницькій роботі на виробництві, в управлінні сервісними процесами в малому й середньому бізнесі тощо.

Спеціальність: 

Ступінь підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3775
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.