Методичні рекомендації до практичних робіт з дисципліни «Геологія з основами геоморфології» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» спеціальності 101 «Екологія» усіх форм навчанняАвтор: 

Кількість сторінок: 

71с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

55(07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до практичних робіт з дисципліни «Геологія з основами геоморфології» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» спеціальності 101 «Екологія» усіх форм навчання [Електронний ресурс] / упоряд. О.О. Мислюк ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2018. – 71 с. –режим доступу: http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3805

Анотація: 

Методичні рекомендації до практичних робіт розроблені згідно з програмою курсу "Геологія з основами геоморфології" для здобувачів освітнього ступеня бакалавр спеціальності 101 «Екологія» усіх форм навчання. До кожної теми наведено зміст заняття, детальний виклад теоретичних відомостей, розроблено практичні завдання, надано методичні поради до їх виконання, контрольні запитання для самоконтролю знань. Текст ілюстровано рисунками і таблицями, що доповнюють його і полегшують самостійну роботу студентів.

Рекомендовано літературні джерела навчальної інформації

Факультет: 

Кафедра: 

Спеціальність: 

Ступінь підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3805
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.