Методичні рекомендації до семінарських занять з дисципліни «Макроекономіка» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальностей 051 Економіка, 071 Облік і оподаткування, 072 Фінанси, банківська справа та страхування, 073 Менеджмент, 075 Маркетинг, 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, 281 Публічне управління та адміністрування усіх форм навчанняКількість сторінок: 

85с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

330.101.541(07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до семінарських занять з дисципліни «Макроекономіка» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальностей 051 Економіка, 071 Облік і оподаткування, 072 Фінанси, банківська справа та страхування, 073 Менеджмент, 075 Маркетинг, 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, 281 Публічне управління та адміністрування усіх форм навчання [Електронне видання] / упоряд.: І.О. Загоруйко ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т . – Черкаси: ЧДТУ, 2021. – 85 с. – режим доступу : http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3813

Анотація: 

В основу авторської навчально-методичної розробки покладено досвід викладання дисципліни «Макроекономіка» у Черкаському державному технологічному університеті. Викладено матеріали навчально-методичного характеру, наведено тести, вправи та методику їх розв’язання; подано плани занять, тематику рефератів та перелік літератури до тем курсу.

Ступінь підготовки: 

Дисципліна: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3813
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.