Методичні рекомендації до лабораторних робіт з дисципліни «Письмовий переклад» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальності 035 Філологія освітня програма «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – німецька» денної форми навчанняАвтор: 

Кількість сторінок: 

69с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

811.112.2’255

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до лабораторних робіт з дисципліни «Письмовий переклад» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальності 035 Філологія освітня програма «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – німецька» денної форми навчання [Електронний ресурс] / упоряд. Т.В. Редчиць ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси: ЧДТУ, 2020. – 69 с. – режим доступу : http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3905

Анотація: 

Посібник укладено за: Алексеева И.С. Письменный перевод. Немецкий язык: Учебник. – СПб.: Изд-во «Союз», 2006. – 368 с. – (Библиотека переводчика). У виробничо-практичному виданні розглядається комунікативна та жанрово-стилістична структура текстів, що функціонують у різних соціально-комунікативних умовах. Видання складається з теоретичного та практичного розділів. Практичний розділ містить низку завдань, які відповідають конкретним теоретичним положенням. Для перекладу використані оригінальні наукові, публіцистичі та офіційно-ділові тексти що призначені для аудиторного та самостійного опрацювання. Рекомендується для студентів спеціальності 035 Філологія, освітня програма «Германські мови та літератури (переклад включно), перша німецька», а також студентів, що отримують спеціальність перекладача, як додаткову. Матеріали посібника також можуть бути використані студентами лінгвістичних спеціальностей для самостійного розвитку перекладацьких навичок.

 

Спеціальність: 

Ступінь підготовки: 

Дисципліна: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3905
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.