Методичні рекомендації до практичних робіт з дисципліни «Друга іноземна мова» на тему «Герундій» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальності 035 Філологія освітня програма «Прикладна лінгвістика» денної форми навчанняКількість сторінок: 

15с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

811.111(07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до практичних робіт з дисципліни «Друга іноземна мова» на тему «Герундій» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальності 035 Філологія освітня програма «Прикладна лінгвістика» денної форми навчання [Електронний ресурс] / упоряд.: А.В. Совєтна, О.В. Лісун ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. Черкаси: ЧДТУ, 2021. – 15 c. – режим доступу : http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3907

Анотація: 

Пропонований збірник містить спеціально розроблені завдання для студентів 3 курсу, що навчаються за спеціальністю 035 Філологія освітня програма «Германські мови та літератури» денної форми навчання. За структурою видання складається з комплексу граматичних вправ на тему «Герундій».

 

Спеціальність: 

Ступінь підготовки: 

Дисципліна: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3907
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.