Методичні рекомендації до лабораторних робіт з дисципліни «Технічна електродинаміка» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальності 172 Телекомунікації та радіотехніка усіх форм навчанняАвтор: 

Кількість сторінок: 

47с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

537.8(07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до лабораторних робіт з дисципліни «Технічна електродинаміка» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальності 172 Телекомунікації та радіотехніка усіх форм навчання [Електронний ресурс] / упоряд. О.С. Гавриш ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси: ЧДТУ, 2021. – 47 с. – режим доступу : http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3910

Анотація: 

Методичні рекомендації містять інформацію необхідну для виконання лабораторних робіт із дисципліни «Технічна електродинаміка» про особливості розповсюдження плоскої однорідної електромагнітної хвилі в різних середовищах, про різні види поляризації електромагнітної хвилі, про закони відбиття і заломлення плоскої хвилі при нормальному падінні, про елементарний електричний випромінювач. Також подано основні поняття роботи з програмним пакетом LabView. Для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» спеціальності 172 Телекомунікації та радіотехніка усіх форм навчання.

 

Ступінь підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3910
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.