Методичні рекомендації до виконання курсової роботи з дисципліни «Аналогова схемотехніка» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальності 172 Телекомунікації та радіотехніка усіх форм навчанняКількість сторінок: 

24с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

621.396.61(07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до виконання курсової роботи з дисципліни «Аналогова схемотехніка» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальності 172 Телекомунікації та радіотехніка усіх форм навчання [Електронний ресурс] / упоряд. С.С. Мартиненко ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси: ЧДТУ, 2021. – 24 с. – режим доступу : http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3912

Анотація: 

Видання містить загальні рекомендації до виконання курсової роботи, основні теоретичні відомості та розрахункові формули, що необхідні для розробки аналогових фільтрів, що є одними із типових аналогових пристроїв. Приведено приклади визначення порядку фільтра, представлення передаточної функції фільтра, схемо технічне рішення фільтрів першого та другого порядку, їх переваги та недоліки, методика їх розрахунку подано методику налагодження синтезованих фільтрі. Також вміщено перелік інформаційних джерел та перелік типових завдань до виконання курсової роботи.

 

Ступінь підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/3912
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.