Методичні рекомендації до практичних робіт та самостійної роботи з дисципліни «Аналіз господарської діяльності» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальності 071 Облік і оподаткування денної форми навчанняКількість сторінок: 

32с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

005.52:658.15](07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до практичних робіт та самостійної роботи з дисципліни «Аналіз господарської діяльності» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальності 071 Облік і оподаткування денної форми навчання [Електронний ресурс] / упоряд. С.Л. Демиденко ; М-во освіти і науки України, Черкас, держ. технол. ун-т. – Черкаси: ЧДТУ, 2021. – 32 с. – режим доступу : http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/4035

Анотація: 

У методичних рекомендаціях розроблено вказівки щодо виконання практичних робіт та самостійної роботи з дисципліни  «Аналіз господарської діяльності». Наведено зміст та навчально-тематичний план дисципліни, подано теоретичні та практичні завдання, вимоги щодо їх виконання, перелік рекомендованої літератури. Для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» зі спеціальності 071 Облік і оподаткування денної форми навчання.

 

Спеціальність: 

Ступінь підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/4035
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.