Планування розвитку територіальних громад: навчальний посібник для посадових осіб місцевого самоврядуванняКількість сторінок: 

256с.

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

ISBN: 

978-966-97526-0-4

УДК: 

352.07:[005.51+005.591.3]](477)(075.8)

Бібліографічна картка: 

Васильченко Г. Планування розвитку територіальних громад [Електронний ресурс]: навчальний посібник для посадових осіб місцевого самоврядування / Г. Васильченко, І. Парасюк, Н. Єременко ; Асоціація міст України. – К., ТОВ «ПІДПРИЄМСТВО «ВІ ЕН ЕЙ», 2015. – 256 с. – режим доступу: http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/4083

Анотація: 

Процес глобалізації світової економіки вводить нові закономірності і змінює рівні відповідальності за місцевий розвиток. Глобалізація світової економіки призводить до посилення ролі громад в економічному розвитку локальних територій та країни. Наше суспільство вже усвідомлює, що розвиток України залежить від можливості та зацікавленості громад займатися місцевим розвитком. Завершення процесів децентралізації та реформ самоврядування, практична реалізація принципу повсюдності місцевого самоврядування покладе на лідерів громад інший рівень відповідальності за розвиток. Територіальні громади мають перетворитись із об’єкта управління на суб’єкт управління і самостійно забезпечувати свою спроможність. Територіальні громади нестимуть відповідальність за планування свого розвитку, за економічне майбутнє та добробут. Тому місцеві влади повинні розуміти особливості сучасного розвитку, володіти необхідними знаннями, інформацією, навичками та досвідом, щоб забезпечити більшу конкурентоспроможність своїх громад. Посібник пропонує читачам усвідомлення викликів глобалізації для місцевого розвитку та способів використання новітніх інструментів управління, розуміння основних трендів та закономірностей, за якими успішно розвиваються громади в умовах сьогодення. Зміст посібника присвячений сучасним підходам до планування розвитку громад, місцевому економічному розвитку, сталому розвитку, використанню інноваційних інструментів в плануванні, системі діагностики та оцінки стану громади, питанням стратегічного та просторового планування тощо. Посібник розрахований на лідерів та працівників органів місцевого самоврядування, місцевих депутатів, представників громадських організацій та органів державного управління, активних громадян та впливових підприємців, всіх тих, кого цікавлять питання процесу планування розвитку громад в сучасних умовах, творення стабільного та сталого майбутнього.

Кафедра: 

Ступінь підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/4083

Авторські права: 

Асоціація міст України
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.