Культура наукової мови: посібник для студентів усіх спеціальностей денної та заочної форми навчанняКількість сторінок: 

145с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

811.161.2-38’276

Бібліографічна картка: 

Культура наукової мови [Електронний ресурс]: посібник для студентів усіх спеціальностей денної та заочної форми навчання / уклад.: Г. М. Дядюра, В. І. Кухарєва-Рожко, Г. Ф. Ракшанова; М-во освіти і науки України, Черкас. держ.технол. ун-т. - Черкаси: ЧДТУ, 2010. - 145 с.

Анотація: 

Пропонований методичний посібник дає глибокі теоретичні знання про науковий стиль української мови, а також можливість виробити уміння і навичнки студентів до наукового пошуку, творчої наукової діяльності, аналізу наукової літератури. Посібник складається з двох частин: теоретичної та практичної. У першій частині подано основні теоретичні відомості про науковий стиль та науковий текст, особливості написання наукових робіт на правах рукопису (курсова, магістерська, дипломна робота), розглянуто вторинні жанри наукових текстів (анотація, конспект, рецензія тощо). Друга частина містить практичні та тестові завдання для перевірки засвоєного рівня знань студентів.

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/430
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.