Технології відкритих інформаційних систем: освітні ресурси мережевого доступуАвтор: 

Редактор: 

Кількість сторінок: 

277с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Каталог: 

Мова: 

Анотація: 

Навчальний посібник може слугувати основою для вивчення сучасних підходів до створення інтегрованої інформаційної системи освітніх ресурсів (ІСОР), яка базується на технологіях відкритих інформаційних систем (ВІС). Особлива увага приділяється технології створення та інтеграції освітніх ресурсів, їх структурі та моделям, опису і змісту профілів інтегрованої інформаційної системи освітніх ресурсів. Проаналізовано технологію створення системи метаданих. Розглянуто механізми реалізації каталогізації інформаційних ресурсів в освітніх порталах і електронних бібліотеках. Дається уявлення про впровадження системи стандартів під час проектування і експлуатації інтегрованої системи інформаційних освітніх ресурсів. Визначено основні напрями створення освітніх ресурсів мережевого доступу для розподілених систем електронних баз даних, електронних бібліотек та мережі Інтернет. Для студентів старших курсів напрямів підготовки«Комп'ютерні науки», «Системний аналіз», спеціалістів у сфері автоматизації бібліотечних процесів і всіх, хто застосовує і розвиває інформаційні технології.

Бібліографічна картка: 

Саух В. М. Технології відкритих інформаційних систем: освітні ресурси мережевого доступу [Електронний ресурс] : навч. посіб. / В. М. Саух ; за ред. д.т.н., проф. Ю. Г. Леги ; Мін-во освіти і науки, молоді та спорту України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2012. – 277 с. – (Серія «Нові технології).

Ідентифікатор URL: 

http://elib.newlibrary.org.ua/e-books/470

УДК: 

004:02 (075.8)

ББК: 

32.97

ISBN: 

978-966-402-085-2

Тип документу: 

  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.