Методи та засоби мікроскопіїКількість сторінок: 

333с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

681.723+621.385.833

Бібліографічна картка: 

Методи та засоби мікроскопії [Електронний ресурс] : монографія / В. С. Антонюк, Г. С. Тимчик, Ю. Ю. Бондаренко та ін. - Київ: НТТУ КПИ, 2013. - 333 с. : 153 іл. - Бібліогр .: с. 310-317

Анотація: 

В монографії систематизовано матеріали по методам та засобам мікроскопії. Розглядається історія методів та засобів мікроскопії; приводиться методологія та технічні засоби мікроскопії – від оптичної до найбільш сучасної – зондової; наводяться принципи роботи різних типів мікроскопів, а також їхні основні технічні характеристики та проводяться розрахунки основних параметріввідповідних методів мікроскопії. Також в монографії наводяться основні відомості про засоби інструментальної мікроскопії та розглядається перспектива розвитку методів та засобів мікроскопії. Монографія адресується студентам, магістрам та аспірантам вищих технічних закладів освіти України, що спеціалізуються за напрямом «Приладобудування», а також може бути корисною викладачам вищих навчальних закладів, науковим співробітникам та фахівцям в областях оптичного приладобудування та мікроскопічного дослідження матеріалів.

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/608

Авторські права: 

НТБ ЧДТУ
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.