Методи та засоби мікроскопіїКількість сторінок: 

333с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Каталог: 

Мова: 

Анотація: 

В монографії систематизовано матеріали по методам та засобам мікроскопії. Розглядається історія методів та засобів мікроскопії; приводиться методологія та технічні засоби мікроскопії – від оптичної до найбільш сучасної – зондової; наводяться принципи роботи різних типів мікроскопів, а також їхні основні технічні характеристики та проводяться розрахунки основних параметріввідповідних методів мікроскопії. Також в монографії наводяться основні відомості про засоби інструментальної мікроскопії та розглядається перспектива розвитку методів та засобів мікроскопії. Монографія адресується студентам, магістрам та аспірантам вищих технічних закладів освіти України, що спеціалізуються за напрямом «Приладобудування», а також може бути корисною викладачам вищих навчальних закладів, науковим співробітникам та фахівцям в областях оптичного приладобудування та мікроскопічного дослідження матеріалів.

Авторські права: 

НТБ ЧДТУ

Бібліографічна картка: 

Методи та засоби мікроскопії [Електронний ресурс] : монографія / В. С. Антонюк, Г. С. Тимчик, Ю. Ю. Бондаренко та ін. - Київ: НТТУ КПИ, 2013. - 333 с. : 153 іл. - Бібліогр .: с. 310-317

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/608

УДК: 

681.723+621.385.833

Тип документу: 

  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.