Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Інформаційні системи управління в економіці"Кількість сторінок: 

35с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

Бібліографічна картка: 

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Інформаційні системи управління в економіці" для студентів спеціальності 8.05010101 "Інформаційні управляючі системи та технології" усіх форм навчання [Електронний ресурс] / уклад. В. І. Кудін, О. В. Єгорова, О. М. Сіпко; М-во освіти і науки, молоді та спорту України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси: ЧДТУ, 2012. – 35 с.

Анотація: 

Методичні вказівки призначені для аудиторної та самостійної роботи студентів при вивченні курсу "Інформаційні системи управління в економіці". Видання містить основні положення щодо виконання лабораторних робіт, теоретичні відомості, завдання, контрольні питання та літературу. Для студентів спеціальності 8.05010101 "Інформаційні системи управління в економіці" усіх форм навчання.

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/713
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.