Лабораторний практикум з дисципліни "Матеріалознавство та технологія конструкційних матеріалів" для студентів інженерних спеціальностейКількість сторінок: 

99с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

Бібліографічна картка: 

Лабораторний практикум з дисципліни "Матеріалознавство та технологія конструкційних матеріалів" для студентів інженерних спеціальностей [Електронний ресурс] / уклад. Є. Я. Губар, А. В. Коваленко. - Черкаси: ЧДТУ, 2009. - 99 с.

Анотація: 

Видання призначене для самостійної підготовки студентів до виконання лабораторних робіт із дисципліни "Матеріалознавство та технологія конструкційних матеріалів". Обсяг теоретичних відомостей до кожної лабораторної роботи достатній для розуміння досліджуваних явищ та структур і доповнює конспект лекцій із даної дисципліни. Наведені контрольні запитання дадуть студенту змогу оцінити міру розуміння ним явищ, що вивчаються, та рівень підготовки до лабораторної роботи. Для студентів інженерних спеціальностей.

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/765
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.