Комп’ютерні технології в наукових дослідженнях галузі: методичні вказівки до виконання практичних робіт для студентів спеціальності 8.05050313 "Обладнання переробних і харчових виробництв"Кількість сторінок: 

32с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

Бібліографічна картка: 

Комп’ютерні технології в наукових дослідженнях галузі [Електронний ресурс]: методичні вказівки до виконання практичних робіт для студентів спеціальності 8.05050313 "Обладнання переробних і харчових виробництв" усіх форм навчання / уклад. В. І. Осипенко, Д. В. Каптановський, Л. О. Клинковська; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси: ЧДТУ, 2012. – 32 с.

Анотація: 

Наведено чотири практичні роботи з дисципліни: "Комп’ютерні технології в наукових дослідженнях галузі". Практичні роботи відображають основні теми лекційного курсу дисципліни, тобто перебіг в'язкої рідини в прямому плоскому каналі, обтікання круглого циліндра в'язкої нестисливої рідини, перебіг рідини в каналі змінного перерізу, обтікання еліптичного циліндра та плоскої пластини ідеальної нестисливої рідиною. Методичні вказівки підготовлені відповідно навчальної та робочої програми з дисципліни "Комп’ютерні технології в наукових дослідженнях галузі", які розроблені на основі навчального плану магістрів спеціальності 8.05050313 "Обладнання переробних і харчових виробництв".

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/775

Авторські права: 

НТБ ЧДТУ
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.