Навчально-методичні матеріали до проведення практичних занять з біології для студентів підготовчого відділення факультету по роботі з іноземними студентами. Частина 1Кількість сторінок: 

40с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

811.161.2:57(07)

Бібліографічна картка: 

Навчально-методичні матеріали до проведення практичних занять з біології для студентів підготовчого відділення факультету по роботі з іноземними студентами (частина 1) усіх форм навчання [Електронний ресурс] / авт.-уклад. Т. М. Рига, І. А. Чемерис; М-во освіти і науки, молоді та спорту України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси: ЧДТУ, 2012. – 40 с. - Текст на рос.

Анотація: 

Навчально-методичні матеріали містять завдання для підготовки до практичних занять відповідно до адаптованих текстів з цитології, гістології, анатомії та фізіології людини і призначені для студентів-іноземців підготовчого відділення факультету по роботі з іноземними студентами, які готуються до вступу в медичні вузи. Завдання складені відповідно до навчального плану і робочої програми з біології і з урахуванням рівня знань студентами лексичного та граматичного матеріалу з російської мови із використанням вже відомих їм синтаксичних конструкцій.

Факультет: 

Дисципліна: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/914

ББК: 

81.2 Рос
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.