Методичні рекомендації до лабораторних завдань з дисципліни «Робота в графічних матеріалах» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» спеціальності 022 «Дизайн» спеціалізації «Графічний дизайн» усіх форм навчання. Частина 1.Кількість сторінок: 

24с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Каталог: 

Спеціальність: 

Кафедра: 

Напрям підготовки: 

Мова: 

Анотація: 

Методичні рекомендації до лабораторних завдань передбачають підвищення рівня організації та якості вивчення дисципліни «Робота в графічних матеріалах», що є важливим етапом перевірки знань та вмінь і оцінки підготовки фахівця спеціальності 022 «Дизайн».

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до лабораторних завдань з дисципліни «Робота в графічних матеріалах» для здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» спеціальності 022 «Дизайн» спеціалізації «Графічний дизайн» усіх форм навчання. Частина 1. [Електронний ресурс] / упоряд. О. Л. Храмова-Баранова, О. В. Галицька, В. С. Зайцева - Дячок ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2018. – 24 с.

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/node/2292

УДК: 

76(07)

Тип документу: 

  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.