Ландшафтна екологіяКількість сторінок: 

212с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

504.73 (07)

Бібліографічна картка: 

Рига, Т. М. Ландшафтна екологія [Електронний ресурс]: Посібник для студентів напряму підготовки "Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування" / Т. М. Рига, Л. І. Білик, С. Ф. Зражевський; М-во освіти і науки, молоді та спорту України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси: ЧДТУ, 2011. - 212 с.: іл.

Анотація: 

Посібник містить навчально - методичні матеріали з дисципліни «Ландшафтна екологія», матеріали для підготовки до практичних занять і проведення польової практики, теми для самостійного опрацювання. Наведено програму, питання для контролю знань та підготовки до іспиту, завдання для студентів заочної форми навчання, довідкові матеріали для оформлення звітів з польової практики з ландшафтної екології. Для студентів напряму підготовки "Екологія , охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування" денної та заочної форм навчання.

Факультет: 

Дисципліна: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.newlibrary.org.ua/e-books/12

ББК: 

28.58

Авторські права: 

НТБ ЧДТУ
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.