Фізична та колоїдна хімія: практикумКількість сторінок: 

119с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

544(076)

Бібліографічна картка: 

Солодовнік Т. В. Фізична та колоїдна хімія: практикум [Електронний ресурс] / Т. В. Солодовнік, О. Ф. Сафонова ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2015. – 119 с.

Анотація: 

Практикум «Фізична та колоїдна хімія» дає можливість студентам опанувати експериментальні методи дослідження термохімічних та термодинамічних процесів, фазових рівноваг в одно-, дво- та трикомпонентних системах, вивчити основні фізико-хімічні властивості розчинів, їх електричну провідність та рН, кінетику хімічних реакцій, поверхневі явища, а також методи одержання і дослідження властивостей високодисперсних систем і високомолекулярних сполук. Практикум містить 19 лабораторних робіт. Кожна робота складається з короткої інформаційної частини, опису методики дослідження, послідовності виконання роботи і обробки експериментальних даних. Наприкінці кожного розділу наведено питання, задачі й тестові завдання для перевірки отриманих знань. У додатках подано довідкові дані, необхідні для виконання розрахунків, а також рекомендований план складання звіту до лабораторних робіт. Видання призначене для студентів галузей знань «Хімічна технологія та інженерія» і «Харчова промисловість та переробка сільськогосподарської продукції».

Факультет: 

Дисципліна: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/1598
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.