Стійкий розвиток ресурсного потенціалу регіональних комплексів : монографіяКількість сторінок: 

228с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

ISBN: 

978-966-453-135-8

УДК: 

658 (477.46)

Предметні терміни: 

Бібліографічна картка: 

Стійкий розвиток ресурсного потенціалу регіональних комплексів : монографія [Електронний ресурс] / О. В. Коломицева, Н. В. Васюк, Т. Г. Вяткіна, П. С. Вяткін. – Черкаси : Брама-Україна, – 2014. – 228 с.

Анотація: 

У монографії розглянуто теоретичні та методичні засади забезпечення стій-кого розвитку ресурсного потенціалу регіональних комплексів. На прикладі маши-нобудівних підприємств Черкаського регіону виявлено та систематизовано чинники, що впливають на стійкий розвиток підприємств. Розглянуті методологія, моделі та механізм оцінки ефективності стратегічного управління ресурсним потенціалом сільськогосподарських підприємств. Акцентовано увагу на використанні інтегральна оцінка стійкого розвитку підприємств машинобудівного комплексу. На особливу увагу заслуговують розроблена концептуальна модель модернізації підприємств машино-будівного комплексу. Запропоновані пріоритетні заходи щодо реалізації програми стійкого розвитку підприємств машинобудування . Монографія призначена для науковців, викладачів, аспірантів і студентів вищих навчальних закладів, а також для керівників та фахівців підприємств та органів державної влади.

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/1763

ББК: 

65.239.7
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.