Методичний посібник до вивчення дисципліни "Податковий менеджмент" для студентів спеціальності 073 "Менеджмент" (напрям підготовки 6.030601 "Менеджмент")Кількість сторінок: 

90с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

336.22(07)

Предметні терміни: 

Бібліографічна картка: 

Методичний посібник до вивчення дисципліни "Податковий менеджмент" для студентів спеціальності 073 "Менеджмент" (напрям підготовки 6.030601 "Менеджмент") [Електронний ресурс] / уклад. : А. С. Сурай, В. Г. Мартінович ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2016. – 90 с.

Анотація: 

Посібник до вивчення дисципліни "Податковий менеджмент". охоплює всі форми навчального процесу. Методичні поради стосуються вивчення кожної теми курсу, пояснюються найскладніші питання. Навчальні завдання відображають реальні ситуації, що можуть скластися в практиці податкового управління. Запропоновано завдання для самостійної та практичної роботи, а також завдання для перевірки знань. Для студентів економічних вищих навчальних закладів і факультетів.

Спеціальність: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/1890

ББК: 

65.290-93я7
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.