Теорія і практика розробки та прийняття управлінських рішень : навчально-методичний посібник для здобувачів освітнього ступеня магістра зі спеціальності 073 "Менеджмент"Кількість сторінок: 

102с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

658.012.32:519.81(075.8)

Предметні терміни: 

Бібліографічна картка: 

Теорія і практика розробки та прийняття управлінських рішень : навчально-методичний посібник для здобувачів освітнього ступеня магістра зі спеціальності 073 "Менеджмент" [Електронний ресурс] / уклад. : Т. О. Прокопенко ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2016. – 102 с.

Анотація: 

У виданні наведено основні питання теорії управління проектом як організаційно-технічної системи, методи, моделі і засоби прийняття рішень при управлінні складними проектами. Крім цього, розглянуто класифікацію невизначеностей, основні питання управління ризиками в проектах, експертні методи та правила пошуку компромісу при узгодженні рішень експертами, а також основні поняття методології аналізу та оцінки проектних рішень, розробки та обґрунтування проектних рішень в умовах обмеженості ресурсів, невизначеності та ризиків. Для здобувачів освітнього ступеня магістра зі спеціальності 073 "Менеджмент". 

Спеціальність: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/1940

ББК: 

65.050.2я73
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.