Посібник до виконання курсової роботи з дисципліни "Операційний менеджмент" для здобувачів освітнього ступеня бакалавр зі спеціальності 073 - Менеджмент усіх форм навчанняАвтор: 

Кількість сторінок: 

34с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

658.012.32.1(07)

Бібліографічна картка: 

Посібник до виконання курсової роботи з дисципліни "Операційний менеджмент" для здобувачів освітнього ступеня бакалавр зі спеціальності 073 - Менеджмент усіх форм навчання [Електронний ресурс] / уклад. : І. М. Бітюк ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2016. – 34 с.

Анотація: 

Видання містить методичні рекомендації до виконання курсових робіт з дисципліни "Операційний менеджмент", розроблені для надання допомоги студентам у виконанні курсової роботи згідно з чинними стандартами України, які включають тематику робіт, основні вимоги щодо змісту та оформлення, організації виконання, порядку захисту й оцінювання курсової роботи, список рекомендованої літератури та інформаційних джерел. Для студентів економічних спеціальностей.

Спеціальність: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/1990
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.