Навчально-методичний посібник до вивчення дисципліни "Антикризовий менеджмент" напряму підготовки 073 "Менеджмент" для студентів усіх форми навчанняАвтор: 

Кількість сторінок: 

45с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

658.016 (07)

Предметні терміни: 

Бібліографічна картка: 

Навчально-методичний посібник до вивчення дисципліни "Антикризовий менеджмент" напряму підготовки 073 "Менеджмент" для студентів усіх форми навчання [Електронний ресурс] / уклад. : О. А. Руденко ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2016. – 45 с.

Анотація: 

Видання містить матеріали для самостійного вивчення нормативної дисципліни "Антикризовий менеджмент". Посібник охоплює всі форми навчального процесу. В методичних порадах вказані напрями вивчення кожної теми курсу, пояснюються найскладніші питання. Навчальні завдання відбивають реальні ситуації, що можуть скластися в практиці антикризового управління. Запропоновані завдання для самостійної та практичної роботи, а також завдання для перевірки знань. Для студентів економічних вищих навчальних закладів і факультетів.

Спеціальність: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/1991
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.