Соціологія : наочний посібник для здобувачів освітнього ступеня бакалавра усіх спеціальностейКількість сторінок: 

296с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

316(075.8)

Предметні терміни: 

Бібліографічна картка: 

Соціологія [Електронний ресурс] : наочний посібник для здобувачів освітнього ступеня бакалавра усіх спеціальностей / уклад. : Ю. Ю. Ілляшенко, А. І. Лисенко ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2016. – 296 с.

Анотація: 

Інтерактивний курс лекцій в Power Point для здобувачів освітнього ступеня бакалавра усіх спеціальностей, з навчальної дисципліни «Соціологія» , що є прикладом застосування сучасних методів викладання у вищій школі. Використання даного курсу під час лекційних занять з соціології дає змогу для попереднього самостійного ознайомлення студентів з кожною темою лекцій та їхньою основною проблематикою з метою подальшого активного обговорення ключових питань тем. Перевага даного методу викладання лекційного курсу з навчальної дисципліни «Соціологія» полягає в можливості формування в студентів навичок систематичного і творчого опанування знань, активної включеності до обговорення тематики лекцій. За умови опрацювання даного курсу студент позбавляється необхідності конспектування навчального матеріалу.

Кафедра: 

Дисципліна: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2018
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.