Методичні вказівки до виконання контрольної роботи з дисципліни "Промислові екосистеми" для студентів спеціальності 101 "Екологія" (6.040106 "Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування") заочної форми навчанняАвтор: 

Кількість сторінок: 

27с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

504.04 (07)

Бібліографічна картка: 

Методичні вказівки до виконання контрольної роботи з дисципліни "Промислові екосистеми" для студентів спеціальності 101 "Екологія" (6.040106 "Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування") заочної форми навчання [Електронний ресурс] / уклад. Л. Б. Ящук ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2016. – 27 с.

Анотація: 

Видання містить обсяг, та завдання для виконання контрольної роботи з  дисципліни "Промислові екосистеми". Контрольна робота включає теоретичний та розрахунковий матеріал. Розрахункові роботи спрямовані на засвоєння теоретичного матеріалу. Навчальна дисципліна є варіативною в програмі підготовки бакалавра і вивчає зміни в довкіллі, що відбуваються при функціонуванні промислових комплексів, та сучасні існуючі екологізовані технології. Для студентів напряму підготовки 6.040106 "Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування" заочної форми навчання.

Факультет: 

Кафедра: 

Спеціальність: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2106
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.