Навчально-методичний посібник з дисципліни "Інновації в бізнесі" для здобувачів освітнього ступеня "магістр"Кількість сторінок: 

103с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

330.341.1(07)

Бібліографічна картка: 

Навчально-методичний посібник з дисципліни "Інновації в бізнесі" для здобувачів освітнього ступеня "магістр" [Електронний ресурс] / уклад. : О. В. Фінагіна , Л. І. Панкова ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2016. – 103 с.

Анотація: 

Наведені теоретичні матеріали та практичні завдання сприяють формуванню уявлень про інновації в бізнесі, а також економічні, організаційні, правові питання, що виникають при управлінні інноваційною діяльністю  та набуттю студентами практичних навичок з фаху, зокрема, вчать студентів базових знань з питань та формування ринково орієнтованих пріоритетів сталого соціально-економічного розвитку суспільства на основі гармонізації внутрішніх і зовнішніх (які генеруються ринковим середовищем) можливостей розвитку суб’єктів бізнесу шляхом постійного пошуку і реалізації інноваційних способів і сфер використання їхнього потенціалу. Для здобувачів вищої освіти за ступенем магістра.

Спеціальність: 

Дисципліна: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2124
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.