Методичні рекомендації до виконання контрольної роботи з дисципліни "Теорія економічного аналізу" для здобувачів освітнього ступеня "Бакалавр" зі спеціальності 071 "Облік і оподаткування" заочної форми навчанняКількість сторінок: 

28с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

658.012.12(07)

Предметні терміни: 

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до виконання контрольної роботи з дисципліни "Теорія економічного аналізу" для здобувачів освітнього ступеня "Бакалавр" зі спеціальності 071 "Облік і оподаткування" заочної форми навчання [Електронний ресурс] / уклад. С. Л. Демиденко ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технолог. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2016. – 28 с.

Анотація: 

У виданні розроблені рекомендації щодо виконання контрольної роботи з дисципліни "Теорія економічного аналізу". Подані завдання для теоретичної та практичної частини контрольної роботи, вимоги щодо їх виконання, структура роботи й технічні вимоги до її оформлення, перелік рекомендованої літератури.

Спеціальність: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2146
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.