Методичні рекомендації до практичних занять з навчальної дисципліни "Фізичне виховання" на тему: "Організація та проведення тиристичних походів" для здобувачів освітнього ступеня бакалавр усіх галузей знань та форм навчанняКількість сторінок: 

41с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

338.48-52 (07)

Бібліографічна картка: 

Методичні рекомендації до практичних занять з навчальної дисципліни "Фізичне виховання" на тему: "Організація та проведення тиристичних походів" для здобувачів освітнього ступеня бакалавр усіх галузей знань та форм навчання [Електронний ресурс] / уклад. : Л. П. Ярославська, В. В. Загородній, П. О Кандиба, А. М. Матусевич] ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2017. – 41 с.

Анотація: 

У методичних рекомендаціях висвітлені основні види та форми спортивно-оздоровчого туризму, особливості організації та проведення туристських походів із студентською молоддю, особливим розділом викладено питання дотримання техніки безпеки під час походів. Дане методичне видання спрямоване на допомогу студентам, які опановують практичну підготовку туристичних подорожей та мандрівок. Для студентів денної форми навчання вищих навчальних закладів, викладачів фізичного виховання та організаторів туристично-краєзнавчої роботи.

Дисципліна: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2197
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.