Навчально-методичний посібник з дисципліни "Інтелектуальний та інформаційний бізнес" для здобувачів освітнього ступеня магістра галузі знань 07 "Управління та адміністрування», спеціальності 073 "Менеджмент", спеціалізації "Бізнес-адміністрування"Кількість сторінок: 

200с.

Видавець: 

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

УДК: 

339.166.5:659.2(075.8)

Бібліографічна картка: 

Навчально-методичний посібник з дисципліни "Інтелектуальний та інформаційний бізнес" для здобувачів освітнього ступеня магістра галузі знань 07 "Управління та адміністрування», спеціальності 073 "Менеджмент", спеціалізації "Бізнес-адміністрування" усіх форм навчання [Електронний ресурс] / уклад. : О. В. Фінагіна, Л. В. Проданова ; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2017. – 200 с.

Анотація: 

Видання підготовлено відповідно до навчальної програми дисципліни "Інтелектуальний та інформаційний бізнес". Містить матеріали для самостійного вивчення дисципліни, охоплює всі форми навчального процесу. Вказані напрями вивчення кожної теми курсу, пояснюються найскладніші питання. Навчальні завдання відображають ситуації, що можуть скластися в практиці підприємництва та бізнесі. Запропоновані завдання для самостійної та практичної роботи, а також завдання для перевірки знань. 

Спеціальність: 

Напрям підготовки: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2201
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.