Вивчаємо українську мову: елементарний курс для іноземних студентівКількість сторінок: 

150с.

Місце видання: 

Дата: 

Мова: 

ISBN: 

978-966-920-253-6

УДК: 

808.3(075.8)=00

Бібліографічна картка: 

Василенко Н. В. Вивчаємо українську мову: елементарний курс для іноземних студентів [Електронний ресурс] : [підручник] / Н. В. Василенко. – Черкаси: 2017. – 150с. - ISBN 978-966-920-253-6

Анотація: 

Підручник «Вивчаємо українську мову: елементарний курс для іноземних студентів» створений для всіх іноземних громадян, які бажають вивчати українську мову. Елементарний курс української мови складається з 11 уроків. Кожен урок має однотипну структуру введення матеріалу: від букв і фонем до складів, речень, граматичних моделей та мікротекстів. Уроки складаються з трьох частин: фонетики, граматики та текстів і базуються на лексико-граматичних вправах, містять ілюстративний супровід, таблиці, схеми, мовленнєві моделі, діалоги, тексти. Підручник «Вивчаємо українську мову: елементарний курс для іноземних студентів» складений на основі «Програми з української мови для іноземних студентів підготовчих факультетів» і відповідає вимогам рівня мовленнєвої підготовки А1 (елементарний)

Напрям підготовки: 

Тип документу: 

Каталог: 

Ідентифікатор URL: 

http://elib.chdtu.edu.ua/e-books/2236
  • Електронна версія матеріалу доступна для завантаження лише зареєстрованим користувачам Електронно-бібліотечної системи ЧДТУ.
  • Усі завантажувані матеріали захищені авторськими правами, усі права належать їх законним правовласникам.